Sitovače

Zariadenia pre sitovanie sypkých, granulovaných a kryštalizovaných produktov. Zaručuje zrovnomernenie veľkosti a dosahovanie jemnozrnného granulátu s nízkym obsahom prachovej časti. Možnosťou je implementácia na ďalšie zariadenia, ako manipulátor.

Produkt

OSCILAČNÝ
SITOVAČ

Veľkou výhodou tohto zariadenia je oscilačný motor. Vďaka jeho pohybu okolo horizontálnej osi nedochádza k rozbitiu suchého granulátu. Zvoliť si môžete samostatné zariadenie, alebo sitovač súčasťou technologického celku. Tiež si môžete zvoliť jeho prevedenie buď s elektromechanickým, alebo pneumatickým pohonom.

Produkt

KÓNICKÝ
SITOVAČ

Výkonné zariadenie slúžiace k deaglomerácii a kalibrácii granulátu. Vďaka jeho kompaktným rozmerom a modulárneho dizajnu sa ľahko integruje do výrobnej linky. Výmena kónických sít je jednoduchá a rýchla.

Produkt

VIBRAČNÝ
SITOVAČ

Vibračný sitovací stroj určený na preosievanie produktu, ktorý môže byť umiestnený na samostatnom ráme, alebo integrovaný v komplexnej technológii. Obsluha a manipulácia je veľmi jednoduchá.

Produkt

VIBRAČNÝ
SEPARÁTOR

Robustná konštrukcia, jednoduchá na skladanie a rozoberanie jeho jednotlivých poschodí. Mechanizmus má široké uplatnenie v triedení prášku a granulátu pomocou vibrácií. Produkt pomocou separácie rozloží na viacero frakcií.